Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Засідання районного методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Формування холестичної моделі оздоровлення».

    19 лютого 2019 року на базі  Ладижинського  закладу дошкільної освіти  «Зірочка» відбулось засідання районного методичного об’єднання  вихователів закладів дошкільної освіти на тему : «Формування холестичної моделі оздоровлення».

     Метою заходу було продовження ознайомлювати учасників з використанням інноваційних  здоров’язбережувальних технологій  у  системі дошкільної освіти.

     Зустріли учасників семінару привітальна група дошкільнят та завідувач закладу П.М. Савранчук. Вона презентувала  навчальний заклад та досвід роботи з впровадження інноваційних здоров’язбережувальних технологій у Ладижинському ЗДО.

     Педагогічним колективом  дошкільного закладу   запропоновано учасникам семінару переглянути «Парад здоров’язбережувальних технологій».

     Вихователь Пшенишнюк Л.В та вихованці середньої групи продемонстрували вправи  технологій збереження та стимулювання здоров’я (стретчинг, пальчикову  та зорову гімнастику).

     Вправи, зорієнтовані на баланс та гармонію всього тіла, розтяжку та розвиток м’язів, пілатес  та танювально- рухової терапії виконали вихованці старшої групи під керівництвом музичного керівника Скринецької О.А.

     Старша медична сестра Глушко В.А. використовуючи природній матеріал (камінчики) виконала разом з дошкільниками  самомасаж рук та тіла.

     Завершила  парад здоров’я збережувальних технологій релаксація в поєднанні з дихальними вправами під музичний супровід у виконанні вихованців старшої групи  та вихователя-методиста Река В.О.

     Вихователі дошкільних закладів району взяли участь у тренінгу «Збереження та зміцнення психофізичного здоров’я  дітей».

                                                                                                               

 

Методист РМК            С.М.Василенко« повернутися до списку новин