Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про проведення спільної наради

    10 квітня на базі Центру дитячої та юнацької творчості проведено спільну нараду за участю представників служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівника районного відділення поліції   Головного  управління  Національної  поліції   в  Черкаській  області, керівників та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти.

     Одним із пріоритетних напрямів роботи районної служби у справах дітей,  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту, працівників закладів загальної середньої освіти є попередження негативних ситуацій у родинах, особливо у сім’ях, які потрапили в складні життєві ситуації та надання їм своєчасної допомоги.

         З питанням «Про попередження негативних ситуацій у сім’ях з дітьми – один з пріоритетних напрямків роботи районного центру соціальних служб для   сім’ї   дітей  та  молоді»  виступила  Гущина І.О.,  директор  Уманського

районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

         Актуальним питанням сьогодення є попередження сирітства, з таким питанням виступила Камінська О.П., начальник служби у справах дітей Уманської  райдержадміністрації. У своєму виступі вона зазначила, що лише спільна організація роботи допоможе виявити проблеми у кризових сім’ях.

         Питання «Про зміни чинного законодавства закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» висвітлив Голоднюк Ю.В., інспектор з ювенальної превенції Уманського районного відділення поліції  Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

         Після висвітлення теоретичних питань, присутнім продемонстровано відеоролик «За ширмою бідності», в якому висвітлено події, які склалися в селі Оксанина. Під час обговорення переглянутого, Бондар Б.Б., начальник відділу освіти, молоді та спорту наголосив про проведення спільних рейдів щодо перевірки зайнятості учнів в позаурочний час.« повернутися до списку новин