Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про проведення районного серпневого форуму педагогічних працівників Уманщини

   31 серпня 2020 року в приміщені АПК проведено районний серпневий  педагогічний форум працівників Уманщини, на якому здійснено підсумки роботи за минулий навчальний рік та окреслено завдання на 2020/2021 навчальний рік.

   У зібранні взяли участь голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк, голова районної ради Оксана Супрунець, голова Уманської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Петриченко, керівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, працівники відділу освіти, молоді та спорту.

   Керманичі району привітали педагогічних працівників із початком навчального року та подякували за плідну працю у непростих умовах, які склалися у 2019/2020 навчальному році. Вони зазначили, що спільними зусиллями вдалося забезпечити усі школи необхідними засобами особистої гігієни та обладнанням, скорегувати режими роботи згідно законодавчих вимог. І закликали докласти максимум зусиль, щоб зберегти стабільну епідситуацію.

   Далі начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Борис Бондар доповів про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти  в 2019/2020 навчальному році та пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі на 2020/2021 навчальний рік».

Також начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації озвучив список учнів, які за високі досягнення в навчанні отримуватимуть щомісячну стипендію та вчителів, які отримають одноразові виплати за підготовку учнів до районних та обласних олімпіад.

   Завершили форум приємним моментом: за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді, високу професійну майстерність, створення належних умов для навчання і виховання школярів Почесними грамотами Уманської районної державної адміністрації та районної ради із врученням сертифікатів на придбання обладнання для харчоблоку відзначено директора Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Олександру Слупіцьку та директора Бабанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Надію Жмуденко.« повернутися до списку новин