Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Ювілей у Старобабанівському ЗДО «Лісовичок»

    5 квітня у Старобабанівському закладі дошкільної освіти «Лісовичок» відбулася визначна подія. Рівно 35 років тому у 1984 році маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого дитячого садка.

      Ці роки не завжди були легкими в роботі. Був розквіт і негаразди, радощі та смуток. Проте завжди двері дитсадка гостинно відкривалися для дітей. Протягом багатьох років працівники робили все, щоб заклад був затишним, теплим гніздечком для малят, щоб жилося їм весело, цікаво та радісно.

     Про все це розповіла директор закладу – Наталія Леонідівна Спужак, яка представила презентацію «Життя Старобабанівського ЗДО «Лісовичок». Дружній колектив порадував глядачів веселою піснею «Лісапед мій, лісапед».

    Вихованці дитячого садка приємно здивували присутніх своєю артистичністю. Вони розповідали вірші, співали, танцювали. Дуже сподобалися глядачам танець з подарунками та танець «Джентельменів». Неймовірною грацією заворожили присутніх юні акробатки.

     Не забули про заклад і його випускники, які також прийняли участь у святкуванні.

   Багато дорогих гостей було присутніх на святі. Серед них – голова Дмитрушківської сільської ради Тетяна Борисівна Шевчук, виконуюча обов’язки старости села Старі Бабани Валентина Сергіївна Мельниченко, директор Старобабанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ольга Владиславівна Фіголь. Не шкодували теплих слів та побажань колективу закладу його спонсори – представник ТОВ «Дукра агро» Юрій Олександрович Попелюх, представник ТОВ «Чорна Кам’янка» Кізяєв Ігор Олександрович, Сергій Миколайович Зозуля – ФГ «Зозуля», Олександр Володимирович  Поліщук – ФГ «Росинка», Іван Борисович Галюк – НПП «Колос» та інші.

     З привітаннями на свято завітали батьки вихованців. Після щирих теплих слів вони подарували присутнім пісню “Є на світі гарні люди”.

     На завершення свята ведуча (Спужак Н.А.) зачитала зворушливі слова:

Не помре Україна, ніколи

А цвістиме мільйони віків,

Доки діти ітимуть до школи

З таких славних, як наш, дитсадків!

     Усіх присутніх у святковому залі запросили скуштувати іменний торт, а маленькі вихованці запустили в небо повітряні кульки, як віру у радісне щасливе майбутнє.« повернутися до списку новин