Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Практичний семінар учителів основ здоров'я

    20 лютого 2018 року на базі Берестівецької ЗОШ І-ІІ ступенів проведено  семінар учителів основ здоров'я на тему «Використання різних форм та методів роботи на уроці для формування в учнів здоров’язбережувальної компетентності».

 

 

 

     Учасників семінару зустрів Омельченко О.П., керівник навчального закладу, який презентував роботу школи та провів екскурсію до сільського парку «Вікторія».

          Методист РМК Баранюк Т.В. ознайомила учасників семінару з особливостями впровадження навчального проекту «Вчимося жити разом» в рамках викладання предмета «Основи здоров’я». Драч І.А, учитель основ здоров'я Паланської школи, розповіла про впровадження профілактичних програм, як одну з форм роботи по формуванню в учнів здоров’язбережувальної компетентності (з досвіду роботи).

    На практичній частині семінару з учителями був проведений тренінг «Мистецтво самореалізації», метою якого було вдосконалення педагогічної майстерності педагогічних працівників з використання різних форм та методів з розвитку здоров’язбережувальних компетенцій учнів.   Тренінг підготувала та провела Ніженська Н.В., учитель основ здоров’я Берестівецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

   

 Методист РМК                                                                     Баранюк Т.В.

                                                                                      

 

 

 

 « повернутися до списку новин