Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Районні урочистості з нагоди Дня працівників освіти

   Учитель – це покликання і важка щоденна праця. Наше суспільство довірило нам, педагогам, свій найцінніший скарб – дітей та молодь.

   3 жовтня відбулися районні урочистості з нагоди професійного свята  Дня працівників освіти. З найкращими побажаннями  до освітянської родини звернулися Антон Володимирович Яценко, депутат Верховної ради, Євгеній Михайлович Данченко, голова районної державної адміністрації та Оксана Анатоліївна Супрунець, голова районної ради, Борис Борисович Бондар, начальник відділу освіти, молоді та спорту та Анатолій Флорович Петриченко, голова районної  організації профспілки працівників освіти і науки України.

     За багаторічну працю, високі досягнення та  професійну майстерність на святі Почесними грамотами нагороджено педагогів, працівників  обслуговуючого персоналу, водіїв шкільних автобусів та голів первинних профспілкових організацій. Подяки відділу освіти, молоді та спорту  та районної   організації  профспілки отримали ветерани педагогічної праці закладів освіти.

    Святковий настрій працівникам освіти та гостям подарували учні Полянецької, Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та  творчі колективи Центру культури і виховання студентів Уманського національного  університету садівництва.

     Нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги! Зі святом і нехай кожен день  буде наповнений добром, щедрістю, надією і вірою!« повернутися до списку новин