Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про проведення колегії відділу освіти, молоді та спорту Уманської районної державної адміністрації

     2 березня 2018 року в малій залі АПК відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту, на яке виносилося 3 питання: «Про проведення фізкультурно-масових заходів серед учнів та молоді району», «Про організацію та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню ГРВІ», «Про виконання рішення колегії  протокол № 1/1від  21.02.2017 « Про складання  та оформлення документів у ЗНЗ відповідно до Інструкції з  обліку дітей та підлітків шкільного віку».

     Перше питання висвітлив Кузьменко І.А., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, який прозвітував про пророблену спортивно-масову роботу за минулий рік. Співдоповідачем з першого питання був Оверчук О.М., керівник Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

     Друге питання висвітлила Печонкіна Т.В., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, яка проаналізувала стан захворюваності учнів на ГРВІ за минулий рік та за лютий, 2018 року.

     Третє питання висвітлила Стецюк Л.А., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, яка розповіла про складання  та оформлення документів в освітніх закладах відповідно до Інструкції з обліку дітей та підлітків шкільного віку.

     За результатами проведеної колегії ухвалено рішення.

 « повернутися до списку новин