Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Тиждень яскравих мандрівок та нових вражень

   Робота табору "Креативне літо – 2020", створеного на базі КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», набирає обертів. Приємним є те, що кількість учасників щодня зростає.

   Діти активно долучаються до запропонованих челенджів та конкурсів, щодня виконують різноманітні тематичні завдання, переглядають пізнавальні рубрики та активно діляться своїми досягненнями в групі.

   Тиждень яскравих мандрівок та нових вражень – саме такій  тематиці був присвячений період роботи табору з 10.08 по 14.08.

     Кожен день був присвяченій певній темі, а саме:

10.08 День  веселих вікендів

11.08 День подарунків  та  оригінальних сувенірів

12.08 День модних сумок

13.08 День таємниць морських глибин

14.08 День  мандрівок в  минуле

  Цього тижня пройшов цікавий  фотоконкурс «Літо, сповнене пригод». Учасники радо  обмінювалися світлинами з власного відпочинку.

   Загалом цього тижня діти  навчилися  виготовляти  оригінальні фоторамки,  шили ексклюзивні сумки зі старих джинсів оволоділи технікою  створення ляльки – забавлянки, власноруч робили ключниці з морських камінців.  Учасники табору здійснили онлайн  екскурсію  в садибу - музей «Лялькова хата», що в мальовничому с. Полянецьке.

 Для можливості працювати дистанційно створено групу в мережі фейсбук www.facebook.com/groups/306568037061711/, до якої можуть долучатися  вихованці  центру дитячої та юнацької творчості та усі бажаючі.

      На найактивніших учасників чекатимуть сюрпризи – дипломи, корисні подарунки та головний приз безкоштовна подорож з однокласниками в с. Полянецьке  «Лялькова хата» та с. Пугачівка «Чарівна ниточка».« повернутися до списку новин