Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Семінари-тренінги з підготовки учителів початкових класів до роботи у Новій українській школі

     Роль учителя у реалізації освітньої політики держави є провідною. І щоб успішно працювати у такій школі, педагогу необхідно опанувати новітніми практиками, технологіями, методиками, формами професійної діяльності.

     23-24 лютого 2018 року в Родниківській загальноосвітньої школи I–III ступенів імені Т. Шевченка  (директор Слупіцька О. І.) розпочали роботу семінари-тренінги з підготовки учителів початкових класів освітніх закладів району до роботи у Новій українській школі. З першого вересня цього року вони будуть навчати учнів першого класу за новим Державним стандартом початкової загальної освіти, який затверджений Кабінетом Міністрів України 21 лютого 2018 року.

 

     

     У навчанні беруть участь 27 учителів початкових класів. Тренінги проводить тренер, методист районного методичного кабінету Бержанір Г.І., яка пройшла навчання у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівник.

     Тож протягом двох днів педагоги опрацьовували концепцію Нової української школи, акцентуючи увагу на її головних компонентах: дитиноцентризмі, компетентнісному підході, педагогіці партнерства.

   

      Учасники тренінгу проаналізували нові професійні ролі, завдання сучасного вчителя в контексті концепції НУШ.

         Під час тренінгу кожен із учасників моделював портрет сучасного вчителя, розповідав про його професійні якості, необхідні для реалізації завдань нової школи.

      

     Зацікавилися учасники і особливостями розвитку дітей 6–7-річного віку, розмірковували над особливостями адаптації першокласників до навчання у школі.

     Отже, зроблено перші кроки з підготовки педагогічних працівників, які покликані формувати всебічно розвинену особистість, здатну  до критичного мислення, патріота своєї держави.

                                                          

             Методист РМК                                                                Г.І.Бержанір

 

     « повернутися до списку новин