Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Зустріч лідерів учнівського самоврядування закладів освіти Уманського району

     Потреба сучасного суспільства організаційно сформувати соціальну активність підлітків, залучити їх, використовуючи різноманітні форми громадських об'єднань, до оволодіння соціальними ролями не лише для збагачення досвідом взаємодії з людьми, а й для реалізації можливостей свого лідерського творчого потенціалу.

        05.04.2019 на базі Центру ДЮТ  відбулась чергова зустріч лідерів  учнівського самоврядування  закладів освіти Уманського району, основна мета якої: «Становлення й розвиток  лідерських якостей та управлінських  здібностей  молодого  покоління».

       Почалось засідання з цікавого та креативного тренінгу «Я - лідер», який провела  О.С. Вєтрова, культорганізатор Центру ДЮТ. В ході якого учасники вправлялися у вмінні проявляти свої  лідерські якості, вчились працювати в команді  та висловлювати власні думки.

      Методист Центру ДЮТ  В.Л. Сироєжко ознайомила  присутніх із змістом підпроектів «Ми- патріоти Черкащини». Лідери ,Бабанської ЗОШ- Медведчук Олександр, Колодистенської ЗОШ – Фостюк Анастасія, Родниківської ЗОШ – Тисевич Анастасія, Косенівського НВК – Нагорна Яна, презентували досвід впровадження проектів у своїх закладах освіти та поділилися планами на майбутнє. Також, в рамках зустрічі, голови учнівського самоврядування отримали завдання з реалізації проекту  «Уманщина туристична», метою якого  є формування ідей щодо розвитку туризму на Уманщині та розробка цікавих туристичних маршрутів.

        Завершилась зустріч  обговоренням  Плану  спільних  дій на виконання тристоронньої угоди.

     Учасники засідання продемонстрували високий рівень відповідальності, активної громадської позиції, поділилися цікавими ідеями  та задумами.

     « повернутися до списку новин