Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Свято Повноліття

     Однією з ознак того, що людина стає дорослою, є отримання громадянського паспорта. Вручення паспорта – важлива подія в житті людини. Вона є свідченням того, що на порозі зрілості проведено незриму межу між дитинством і змужнінням, що вчорашні діти свідомо стають трудівниками.

      21 березня у Сушківській школі було проведено традиційне свято Повноліття. Чотирнадцятьом одинадцятикласникам в урочистій обстановці вручили паспорти. Щирі привітання лунали з уст директора школи Даценко Л.П., друзів-десятикласників та першачків.

      Батьки піднесли своїм синам і дочкам хліб-сіль – священний дар усього нашого народу. Перша вчителька Гнилозубенко М.П. дала напутнє слово і наголосила на тому, що в усіх ситуаціях потрібно залишатися людиною. До її слів приєднався класний керівник Святецький І.О. Зі словом-відповіддю виступили винуватці свята, юні громадяни України, учні 11 класу. Вони подякували всім за теплі вітання, за святково прибрану залу, за подарунки. Хай буде щасливою дорога юних громадян у їхню юність.« повернутися до списку новин