Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Запобігти. Врятувати. Допомогти

     У рамках проведення Тижня безпеки та охорони здоров’я, який проходив у з 20 травня 2019 року по 24 травня 2019 року  23 травня  співробітниками  Уманського РВ «Запобігти. Врятувати. Допомогти»  був проведений захід для вихованців ЗДО.

     Метою даного заходу є ознайомлення підростаючого покоління із діяльністю оперативно-рятувальної служби, роз’яснення правил протипожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

    Малечі  показали пожежний автомобіль, обладнання, спорядження та одяг вогнеборців. Інженер групи пожежно-рятувальних робіт, старший лейтенант служби цивільного захисту Сорока Валентин Петрович застерігав дітей від небезпечних забав із сірниками та запальничками, роз’яснював як не допустити пожеж в екосистемах та запобігти нещасним випадкам на водних об’єктах і  в разі знаходження застарілих боєприпасів.

     Маленькі вихованці ЗДО мали змогу приміряти справжні каски і, навіть, прийняти участь у рятувальній операції. Радощів малечі не було меж. Тепер вони не лише знають як поводитися з вогнем та небезпечними предметами, а всі хочуть стати справжніми рятувальниками.

     По завершенню заходу рятувальники залишили пам’ятні листівки кожному вихованцю ЗДО. Дитячий та педагогічний колектив Сушківського закладу дошкільної освіти «Незабудка» подякував співробітникам  Уманського РВ за співпрацю та надану змістовну інформацію.« повернутися до списку новин