Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Учитель року – 2021

   В Україні стартував перший тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Три конкурсні випробування першого туру проходять  у дистанційному режимі.

   Педагоги змагаються у чотирьох номінаціях: «Керівник закладу освіти», «Математика», «Трудове навчання» та «Українська мова та література».

   Відповідно наказу Управління освіти і науки Черкаської ОДА від 06.10.2020 №152 «Про визначення зон проведення І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» Уманський район визначено зоною проведення  номінації «Українська мова та література» для педагогічних працівників ЗЗСО Уманського району (Савранська Олена Іванівна, учитель української мови та літератури Черповодівської ЗОШ І-ІІ ступенів), Тальнівської ОТГ Тальнівського району (Ряба Вікторія Іванівна, учитель української мови та літератури Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2) та Буцької ОТГ Маньківського району (Бортник Валентина Макарівна, учитель української мови та літератури опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Буцької селищної ради).

   Одним із завдань конкурсу стала перевірка вміння вчителя організовувати освітній процес у дистанційному форматі

   3 листопада 2020 року на сервісі для відеоконференцій ZOOM (на базі відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА) у дистанційному режимі були проведені конкурсні змагання «Майстер-клас» та «Дистанційний урок».

 « повернутися до списку новин