Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

   15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

 

 

    

   У Громівському НВК з 12 по 15 лютого проведено ряд заходів, а саме: тематичну годину спілкування «Відлуння афганських гір»; в шкільній бібліотеці оформлено виставку художньої літератури «Афганськими дорогами»; учні відвідали батьків, загиблого воїна-інтернаціоналіста Гребенюка Володимира Миколайовича. Поклали квіти до його могили.

   

   У Полянецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів в цей день проведено ряд заходів, а саме: лінійку пам’яті «Афганістан – душі кривава рана». В шкільній бібліотеці організовано виставку художньої літератури та преси «Афганістан – сумна реальність». Класними керівниками на годинах спілкування організовано художні читання книги «Відлуння афганських гір», про учасників бойових дій, воїнів-афганців Уманського району Черкаської області.

 

   

   У Доброводівському НВК відбувся виховний захід «Ти – вічний біль Афганістан». На захід, сповнений почуття патріотизму та гордості за земляків-героїв, запрошено воїнів-афганців.  Присутні згадали події страшної війни в Афганістані, в якій загинув  наш земляк Руденко Микола Васильович  та ще 12 жителів міста Умані та Уманського району,  вшанували  їх  пам'ять хвилиною мовчання.

   Переглянули документальний фільм про Афганістан та прослухали пісні «Привіт, бача», «Чорний тюльпан».

   Ромасевич Ольга Іванівна, учитель історії розповіла  про причини та наслідки війни в  Афганістані. На згадку про сьогоднішню зустріч  вихованці закладу вручили подарунки для воїнів-афганців – обереги і квіти.    Педагог-організатор Яцюк Людмила Іванівна разом  з учнями та воїнами-афганцями відвідали могилу Миколи Руденка.

    

    

    У Кочержинському НВК проведено урок-мужності  до дня пам'яті воїнів-інтернаціоналістів «Ціна чужої війни».

   

   

   У середу 14 лютого  для учнів Ятранівської ЗОШ підготовлено та проведено загальношкільну лінійку  «Ціна чужої війни» до Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів». Під час  заходу учні декламували вірші та виконували  пісні про війну також отримали нові знання про події  афганської війни 1979-1989 рр.

 

   

 « повернутися до списку новин