Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Зональний етап фестивалю «Мистецький дивокрай Уманщини – 2019»

     У Колодистенській ЗОШ 28.02.2019 відбувся зональний етап фестивалю «Мистецький дивокрай Уманщини – 2019»,  в якому взяли участь учні Ладижинської, Текучанської, Колодистенської загальноосвітніх шкіл та Городницької філії Ладижинської ЗОШ.

   Слід відзначити гарне оформлення сцени, підготовку учасників фестивалю та цікаві відзнаки переможців у вигляді зірок.

   Найкращим у номінації «Театральне мистецтво» став колектив учнів Текучанської ЗОШ з п’єсою «Жартівниця»; серед декламаторів першість отримали  Кривий Володар, учень 9 класу Текучанської ЗОШ та Немировська Анастасія, учениця 4 класу Колодистенської ЗОШ.

  У номінації «Хореографія» перемогли ансамбль «Світанок» з Городницької філії Ладижинської ЗОШ серед старших школярів, а в молодшій групі І місце розділили між собою 2 колективи «Вікторія» – вихованці Ладижинської музичної школи та ансамбль «Ритм» Колодистенської школи.

     У номінації «Вокал» у категорії  «Дуети» перемогли Ободовська Ольга та Дворчук Руслан, учні Городницької філії Ладижинської ЗОШ.

    У номінації «Соло» перемогли Нетреба Каріна, учениця 8 класу Текучанської ЗОШ та Гарматівський  Юрій, учень 2 класу Ладижинської ЗОШ.

Дякуємо колективу Колодистенської ЗОШ за організацію та проведення фестивалю.

 

 

ЦДЮТ« повернутися до списку новин