Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Зустріч із громадським та політичним діячем Героєм України Левком Лук’яненком

 13 лютого 2018 року на Уманщину завітав Левко Лук’яненко,  відомий громадський та політичний діяч, Герой України. Зустріч відбулася в Родниківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка.

 

 

 

На заході були присутні гості: голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, депутати районної ради, сільський голова села Родниківка Руслан Яремчук, учні із сіл Родниківка, Краснопілка та Іванівка. 

   Вітаючи Левка Григоровича на Уманщині голова районної державної адміністрації та голова районної ради підкреслили значимість цієї зустрічі та вручили книги про історію нашого краю.

   Зі слів Левка Лук’яненка учні зрозуміли, що хоча він і відійшов від публічної політики, проте так само вболіває за Україну та її національну ідею.

   Оксана Супрунець, депутати районної ради, сільський голова села Родниківка Руслан Яремчук, учні із сіл Родниківка, Краснопілка та Іванівка. 

  За свої політичні переконання та активну громадську діяльність Левко Григорович понад чверть століття провів за гратами, 72 дні – у камері смертників. Проте не зрікся поглядів щодо щасливого майбутнього нашої України. І сьогодні у свої неповних 90 років залишається прикладом патріотизму та відданості Україні. Десятиліття підпільної діяльності й таборів були винагороджені у 1991 році, коли Лук’яненко власноруч писав Акт проголошення незалежності України.« повернутися до списку новин