Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Перлини майбутнього 2019

     26 травня 2019 року в рамках родинного свята «Батьківщина починається з родини», яке проходило в селі Острівець підведено  підсумки роботи й відзначено кращих учнів, які плідно працювали протягом  року та їх батьків. Захід поділено на дві частини.

     У першій частині проведено церемонію нагородження переможців та призерів обласних етапів Всеукраїнської олімпіади  та переможця обласного етапу Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика. До вітального слова та вручення дипломів учням та подяк батькам запрошено очільників району: Євгенія Данченка, голову районної державної адміністрації та Оксану Супрунець,  голову районної ради. У зверненні до дітей  Євгеній Данченко наголосив, що ми пишаємося результатами роботи учнів та подякував батькам за підтримку та партнерство у роботі з дітьми. Побажав учням гарно провести літні канікули.

    У другій частині заходу дипломами нагороджено учнів, які стали переможцями районного конкурсу «Учень – 2019» та вручено подяки батькам дітей. До вітального слова запросили Бориса Бондаря, начальника відділу освіти, молоді та спорту. Під час виступу Борис Бондар наголосив, що наша влада дбає про майбутнє дітей. У районі діє Програма підтримки і стимулювання талановитої Уманщини на 2016-2020 роки, відповідно до якої учні отримують щомісячні стипендії та одноразові грошові винагороди. У поточному навчальному році отримуватимуть стипендії 10 учнів, як нагороду за свою наполегливу працю.   

      Титул «Учень року – 2018»  вибороли:

- Бурханов Володимир, учень 11 класу Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, номінація «Творча особистість року»;

- Ткаченко Ігор, учень 9 класу Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, номінація «Інтелект року»;

- Радченко Валентин, учень 9 класу Дмитрушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, номінація  «Талант року»;

- Марченко Іван, учень 11 класу Сушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, номінація «Спортсмен року»

       Учасників та гостей свята розважали учнівські колективи художньої самодіяльності Уманщини.« повернутися до списку новин