Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

День Соборності України в Бабанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

    22 січня 1919 року увійшло до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності та свободи України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією, відбулась подія, про яку мріяли покоління українських патріотів.

     На волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку УНР і ЗУНР. День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

     З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батькiвщини, національної свідомості, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України школі проведено урочистий захід ««День Соборності України – символ національного єднання українського народу»», яку підготували заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії – Куць Інна Василівна, та педагог-організатор Нікітенко Анастасія Вікторівна.

   Діти співали Гімн України, декламували патріотичні вірші, переглянули уривок документального фільму про історичні події далекого 1919 року. Учні, у своєму виступі зазначили, що лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети: збудувати економічно й духовно багату, вільну й демократичну Україну, забезпечити добробут нинішніх і наступних поколінь українців. А також висловили побажання найшвидшого повернення миру в усій Україні. А на завершення урочистої  лінійки учні виконали пісню єднання.« повернутися до списку новин