Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про організацію профорієнтаційної роботи

   17 вересня 2018 року учні Родниківського та Кочубіївського закладу загальної середньої освіти з метою профорієнтаційної роботи та розвитку національно-патріотичного виховання, за сприяння голови громадської ради при райдержадміністрації Тетяни Чорномаз та начальника відділу освіти, молоді та спорту Бориса Бондаря, відвідали аеропорт, який входить у підпорядкування військової частини А 2614.

     

     На сьогодні особовий склад частини забезпечує польоти радіотехнічними засобами і навігацією та обслуговує техніку – спеціалізовані машини для заправки літаків, подачі кисню, азоту тощо та виконує основне завдання – утримує злітно-посадкову смугу в готовності до посадки повітряних суден в будь-який час доби в простих метеорологічних умовах.

    Частина  А 2614 входить до переліку частин перспективного бойового складу Повітряних Військових Сил.  В недалекому майбутньому планується зробити  військовий аеродром місцем сумісного базування повітряних суден цивільної та військової авіації. « повернутися до списку новин