Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Нарада керівників ЗДО

      19 березня на базі відділу освіти, молоді та спорту відбулася нарада директорів закладів дошкільної освіти.

     У роботі наради взяли участь: перший заступник голови Уманської районної державної адміністрації Сергій Петрович Жорницький, голова Уманської районної ради Оксана Анатоліївна Супрунець, а також доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Валентина Миколаївна Кушнір.

     У ході наради обговорювалися нагальні питання дошкільної освіти в Україні, особливості ведення документації у закладах дошкільної освіти та реалізація основних принципів і норм чинного законодавства у світлі реформи галузі освіти.

      Представник Уманської РДА Жорницький С.П. наголосив на важливості дошкільної ланки у системі загальної середньої освіти, а також звернув увагу на необхідність вираження освітянами чіткої громадянської позиції на майбутніх виборах.

      Відомий науковець Кушнір В.М. розкрила присутнім особливості ведення ділової документації у ЗДО та вказала на законодавчі зміни у сфері дошкільної освіти.

     Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Осипенко Н.М. зосередила увагу на видах і формах планування освітньо-виховного процесу у ЗДО, а також підвела підсумки державного статистичного спостереження за формою № 85-к “Звіт про діяльність закладу дошкільної освіти” за 2018 рік в Уманському районі.

    Інженер по обслуговуванню комп’ютерної техніки Рибак О.Д. проінформував присутніх про результати аналізу інформації та документів, розміщених на сайтах закладів освіти Уманського району.

     Голова районної ради Супрунець О.А. подякувала директорам ЗДО за пророблену роботу і виразила надію, що Україна стане однією з найбагатших країн Європи, коли освіта, наука, влада та бізнес крокують разом  на шляху розвитку держави.

     Нарада пройшла у діловій, невимушеній атмосфері. Присутні погодилися, що діалог керівництва району, науковців та управлінців закладів дошкільної освіти Уманщини є вкрай важливим та корисним і його потрібно продовжувати.

 « повернутися до списку новин