Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Зупинимо булінг разом!

       В рамках правопросвітницької кампанії «Стоп булінг» у Родниківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Уманської районної ради Черкаської області проведено низку заходів. Зокрема, уроки «Стоп булінг» з переглядом відеороликів та розповсюдження інформаційних матеріалів (буклетів «Зупинимо булінг разом», «Стоп булінг»).

      Всі ці заходи спрямовані на вироблення нульової толерантності до проблеми булінгу, розвиток співчутливого ставлення до жертв насилля, формування навички надання і отримання допомоги.

       Під час уроків діти отримали інформацію про те, що називають булінгом, як його розпізнати і що робити в ситуації булінгу. Учні запам’ятали, що не треба соромитися зізнатися іншим про свої страждання. Варто сказати про це дорослим, яким вони довіряють, старшим товаришам, вчителям або шкільному психологу. Це слід зробити для того, щоб зупинити кривдника, інакше можуть постраждати інші діти. І, взагалі, булити – це не круто. Зовсім не круто! Набагато ліпше, щоб люди замість булінгу робили щось добре один для одного.

     Діти разом з вчителем об’єднувалися в єдине ціле – в паутинку на знак того, що всі разом виступають проти булінгу.« повернутися до списку новин