Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про вшанування Героїв Небесної Сотні в закладах загальної середньої освіти Уманського району

    З метою вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні,  виховання патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України в Краснопільському НВК протягом  19-21 лютого проведено цикл заходів, присвячених Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 

 

    У понеділок 19 лютого відбувся  перегляд документального фільму «Рейд. Сила нескорених», під час якого учні побачили реальні події, які відбувалися на Майдані.

    На виховній годині на тему: «Революція Гідності та Свободи: як це було…» учні мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції та її героїв. Також школярам показано відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення.

     Цікавим та змістовним був виховний захід «Час плине, а пам'ять залишається…», який відбувся 20 лютого (підготували педагог-організатор Пламаділ І.В. і вчитель української мови і літератури Коновал С.В.). Ведучі нагадали присутнім про героїчні події тих  «чорних» днів листопада 2013 р. – лютого 2014, про початок національної революції. Розповідь супроводжувалась документальними кадрами. Вкінці заходу усі присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання. 20 лютого педагогом-організатором також проведено урок пам’яті «Ангели Майдану».

     У  Колодистенській ЗОШ проведено ряд заходів:

1. Загальношкільну лінійку-реквієм «Герої не вмирають… Просто йдуть…».

2. Флешмоб «Пам’яті Героям Небесної Сотні».

3. «Тиху акцію» вшанування Героїв Небесної Сотні "Ангели пам’яті".

4. Бібліотечну виставку літератури  "Герої не вмирають".

5. Хвилину мовчання. Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

6. Виховні години «Героям славу вписано в серцях».

     У Ятранівській ЗОШ I-III ступенів організовано  покладання квітів до Меморіального знака Героям АТО та Героям Небесної Сотні.

 

 « повернутися до списку новин