Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

   Україна – територія Гідності і Свободи! Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність.

   20 листопада напередодні Дня Гідності та Свободи колективи загальноосвітніх навчальних закладів вшановували славу, патріотизм та непереможний дух учасників революцій та бойових дій!

   Про історію Дня Гідності та Свободи розповіла вчителька історії Родниківської ЗОШ Петраш Ірина Василівна.

https://www.facebook.com/100022676835506/videos/844168673015686/

   У Дубівському НВК було проведено такі заходи: книжкова виставка «Революція Гідності. Герої не вмирають!»; для початкових класів виховні години «Що означає бути гідним», «Хто такий патріот», виготовлення подарунків воїнам, похід до пам'ятника Героям Небесної Сотні; для учнів середньої та старшої школи проведені уроки мужності, круглі столи, малювання малюнків, перегляд відеороликів «Річниця Революції Гідності – з чого все починалось», «Зима, що нас змінила»; по шкільному радіо «Релакс» протягом дня звучала тематична інформація (підготовлена ведучим радіо та вчителем історії), організовано виконання Гімну України та загальношкільну хвилину мовчання.

   У Полянецькій ЗОШ було проведено такі заходи: у шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «Україна та її сучасні Герої»; для учнів початкових класів проведені уроки-дискусії «Що означає бути гідним»; для учнів середньої та старшої школи проведені уроки пам'яті, експрес-хвилинки, години спілкування на тему «З чого починалася Революція Гідності в Україні»; біля стенду «Небесна Сотня» оформлено пам'ятний куточок «Запали свічку Пам'яті».

   Колектив Косенівського НВК організував та провів традиційні уроки Гідності та Свободи.

https://www.facebook.com/superkosschool/videos/1654699491371450

   З метою вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свободи національних інтересів українського народу в Іванівській ЗОШ було проведено такі тематичні заходи: години спілкування «Герої завжди поміж нас», тематичні уроки «Ми – нація, що пам'ятає», виховні години та перегляд відеофільму «Небесна Сотня – Герої не вмирають!», виставка в шкільній бібліотеці інформаційно-просвітницької літератури «Пам'ятаємо подвиг Героїв Небесної Сотні».

   Патріотичними віршами вшанували Героїв і возвеличили неповторність та єдність нашої держави учні Танського НВК.

https://www.youtube.com/watch?v=cg7nknPeQlw&feature=share&fbclid=IwAR1ULAHyy7NseVqLVjvBi2yA764aUWlVWZR1QcHPp1D03LH1AGOOQx4XS5Q

   У рамках відзначення Дня Гідності і Свободи у Сушківській ЗОШ проведено такі заходи: години спілкування «День Гідності і Свободи – крок у Європу», екскурсія для початкових класів у Залі Бойової Слави, виставка літератури та світлин «Революція Гідності. Як це було?», перегляд відеофільму «День Гідності та Свободи».

   У Краснопільській філії Родниківської ЗОШ було проведено такі заходи: перегляд відео «Початок Революції Гідності, написання листів у майбутнє, книжкова тематична виставка.

   В Бабанській ЗОШ до Дня Гідності і Свободи відбулися виховні години, дискусії, лекції на теми: «Україна гідна свободи», «За Україну! За її свободу!», «У нашій пам'яті вони залишились назавжди». Також учні переглядали тематичні документальні фільми.

   20 листопада в Оксанинській філії Бабанської ЗОШ проведено виховні години для учнів 5 – 9 класів «Свобода та людська гідність», «За мир в Україні, за гідність кожної людини!». У бібліотеці організовано виставку «Україна – це територія гідності та свободи». Для учнів 1 – 4 класів проведено конкурс малюнків «Україна – це я!».

   З 16 по 20 листопада у Шаринському НВК з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи було проведено такі заходи: єдиний урок миру «За мир у всьому світі – це значить за життя!» (1-9 кл.), виховні години  на тему «Революція Гідності. Як це відбувалося», «Ми вільні громадяни вільної держави», «Збережемо гідність і свободу українського народу»(1-9 кл.), перегляд фільму «Революція гідності. Майдан» (учні 5-8 кл.), похід до пам´ятника героям АТО, інформаційні перерви на тему «Майдан − шлях до свободи», «Пам’ятаємо подвиг героїв Небесної сотні».

   Участь дітей у відповідних заходах дає нам впевненість у завтрашньому дні, дає надію на світле і мирне майбутнє нашої держави, виховує з маленьких хлопчиків та дівчаток справжніх, впевнених і сміливих патріотів неньки-України! Єднаймося – бо ми того варті! Слава Україні! Героям Слава!!!« повернутися до списку новин