Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Семінар керівників гуртків Центру дитячої та юнацької творчості

     Головною метою  діяльності Центру ДЮТ є всебічно розвинений та  обдарований вихованець, який надалі успішно реалізовуватиме набуті знання та вміння в майбутньому.

    29 березня 2019 року на базі Косенівського НВК відбувся семінар керівників гуртків «Створення ситуації успіху як одна з умов розвитку обдарованості вихованців».

     В рамках семінару педагоги відвідали музей-садибу славетного земляка К.Д. Деревянка та продовжили пізнавальну екскурсію до шкільного музею, в якому детальніше ознайомилися з історією села.

   Керівників гуртків зустрів фольклорний колектив «Дзвіночки», подарувавши присутнім «віночок українських пісень».

     І.В.Вовнянко, керівник гуртка «Студія образотворчого мистецтва», показала відкрите заняття «Квіти та їх стилізація в образотворчому мистецтві», використовуючи нестандартні форми роботи з вихованцями.

         На семінарі працювала методична майстерня керівників гуртків.

       З метою розвитку обдарованості вихованців Ю.В.Майдебура, методист ЦДЮТ, ознайомила педагогів з основними прийомами створення ситуації успіху на заняттях гуртків.

   Також відбувся методичний креатив-кейс, на якому досвідчені керівники гуртків (Л.Д.Лебедєва, керівник гуртка «Українська мова», Т.В.Чепіль, керівник гуртка «Канзаші», І.В.Вовнянко, керівник гуртка «Студія образотворчого мистецтва») обмінялися думками щодо формули успіху педагога.

      Ю.В.Мамбик, керівник гуртка «Акварель» провела віртуальну подорож Ладижинською школою, показавши варіанти оформлення шкільних приміщень засобами образотворчого мистецтва.

         З метою набутих знань методистом ЦДЮТ В.Л.Сироєжко було проведено експрес-проект «Модель успішного учня», на якому керівники гуртків охарактеризували основні педагогічні  та психологічні аспекти і знайшли шляхи подолання неуспішності.

         Кульмінацією семінару було оздоблення листівки, де кожен педагог відчув себе майстром, художником.

     Висловлюємо подяку адміністрації Косенівському НВК за допомогу в організації та проведенні семінару.

                                                   

 

ЦДЮТ « повернутися до списку новин