Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Інтегрований семінар учителів фізико-математичних дисциплін

     20 листопада на базі Колодистенської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся інтегрований семінар учителів фізико-математичних дисциплін  з теми «Стимулювання і розвиток свідомого ставлення учнів до засвоєння знань з фізико-математичних дисциплін».

         Гостей семінару привітали танцювальною композицією «Ми бажаємо вам добра».

    Вражаючою була виставка хліба, де представлені різні хлібо-булочні вироби та тістечка.

          Учасники семінару відвідали класну кімнату 1 класу.

     Для учасників семінару було організовано екскурсію до краєзнавчого музею та музею освіти села Колодисте.

     Учителі шкіл Уманського району  відвідали майстер-класи з навчальних предметів «Я роблю це так»: «Від простого споглядання до абстрактного мислення, а від нього – до практики» провела Такул Оксана Миколаївна, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії.

     «Явище електромагнітної індукції. Застосування на практиці» провів Юрій Микола Дем’янович, вчитель фізики та астрономії, спеціаліст вищої категорії/

     «Активне впровадження в практику роботи сучасних технологій медіа для стимулювання знань учнів з інформатики» провела Гринчак  Світлана Ігорівна, вчитель математики та інформатики, спеціаліст.

     «Запровадження технологій «Plickers» для експрес-опитування учнів на уроках математики провела Князєва Галина Петрівна, вчитель математики та інформатики, спеціаліст ІІ категорії.

     Дякуємо всім учасникам семінару за активну плідну працю.

 

 « повернутися до списку новин