Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Підведення підсумків роботи онлайн табору

   Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості та учні   закладів освіти району протягом серпня мали унікальну можливість бути учасниками онлайн табору«Креативне літо -  2020». Робота табору   тривала в період з  03 по 21 серпня. Кожен тиждень був присвяченій певній тематиці .

   03.08 – 07.08 Тиждень модних образів та неймовірних перевтілень, протягом якого  юні учасники виготовляли унікальні прикраси, оволоділи технікою аквагриму, навчились створювати декоративні маски та віяла, перевтілювати старі речі в сучасні та модні.

   10.08-14.08 Тиждень яскравих мандрівок та нових вражень.  Учасники табору освоювали техніку декупаж, шили ексклюзивні сумки, створювати  власні фото рамки та вироби із морських мушель, а також здійснювали  віртуальну подорож до садиби – музею «Лялькова хата», що в с. Полянецьке».

   17.08-21.08 Тиждень патріотичний «Для тебе,  моя рідна Батьківщино!»В рамках цього тижня діти мали змогу краще дізнатися  про звичаї свого народу,  про її історію та культуру, активно долучилися до фотоконкурсу «Краса рідної землі». Кульмінацією тижня став відеочелендж привітань з нагоди  29- річниці незалежності України, до якого активно долучилися вихованці театрального гуртка «Вербиченька» (Танський НВК), «Юні мовознавці» (Родниківська ЗОШ), «Мистецтво дизайну» (Дубівський НВК), хореографічний колектив «Зорепад» (Паланська ЗОШ), «Театральна вітальня» (Полянецька ЗОШ), учні Сушківської та  Бабанської ЗОШ.

   Учасниками табору були вихованці ЦДЮТ та учні ЗНЗ району. Близько 100 найбільш активних учасників публікували свої фото та відео звіти у групі Фейсбук. За кількістю публікацій та вподобань учасників групи визначено переможців, на яких чекають приємні сюрпризи:

        І місце  –  Дубівський та Паланський  ЗНЗ (екскурсії до музеїв Уманщини)

        ІІ місце – Сушківкий та Доброводівский ЗНЗ (символічні подарунки)

        ІІІ місце – Полянецький та  Родниківкий ЗНЗ (символічні подарунки

      Дякуємо учасникам табору за активну та твору роботу і цікаву співпрацю!« повернутися до списку новин