Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

День Гідності та Свободи у Дмитрушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів

     Тематичну лінійку до Дня Гідності та Свободи підготували та провели учні 10 класу Дмитрушківській  ЗОШ І-ІІІ ступенів  (класний керівник Копелянець О.І.).

     Мета проведення заходу  - вшанування  громадянського подвигу, патріотизму і мужності людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

     Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

    Учні школи запалили свічки в знак пам’яті подій на Майдані та вшанували полеглих хвилиною мовчання.

     Ведучі розповіли присутнім про події цих років та побажали всім  не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу.   Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

     Слава Україні! Героям слава!« повернутися до списку новин