Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Казкова зустріч з дитячою письменницею Ларисою Ніцой учнів Бабанській ЗОШ та учнями Оксанинської філії Бабанської ЗОШ

     18 листопада у Бабанському Будинку культури відбулася казкова зустріч учнів Бабанській ЗОШ та учнями Оксанинської філії Бабанської ЗОШ з дитячою письменницею, педагогом, автором низки дотепних книжок, Членом Національної спілки письменників України Ларисою Ніцой, яка знає, як зацікавити малюків читанням і перетворити це у захоплення на все життя.

     З першої хвилини Лариса Миколаївна зачарувала і дорослих, і малих своїм вмінням говорити просто про складні і серйозні речі.

     Дітвора поринула у цікавий світ створення дитячої книги. Який буває папір і як створюються ілюстрації, хто такий редактор і що відбувається у видавництві – про все це авторка дитячих книг розповідала дуже цікаво, ілюструючи мультимедійною презентацією.

     Із захопленням діти слухали про пошуки ідей для написання книжок, а дорослі дивувалися вмінню Лариси Миколаївни зацікавити, тримати увагу, вести бесіду у формі діалогу з найменшими своїми читачами.

     Кожна яскрава книжка Лариси Ніцой – це маленький світ доброти, який вміло входить в дитяче серце: як берегти природу і любити тварин, дбати про екологію і поважати батьків, як ставитись до ровесників з особливими потребами і вміти радіти життю.

     Перегляд відео про людей й особливими потребамивідбувався в неймовірній тиші. Жодного слова про жалість до цих мужніх людей, лише повага і бажання брати приклад у прагненні чогось досягати в житті.

     Рідкісним явищем було і закінчення зустрічі: ні дорослі, ні діти ніяк не хотіли покидати зал. Автографи, питання, дружні фото напам’ять, багато куплених книг з підписами автора, і для кожного письменниця знаходила особливі слова, які не повторювались.

     Зустріч залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей. Учнівський та педагогічний колективи школи дякує за таку теплу та корисну зустріч.« повернутися до списку новин