Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про міні-футбол серед дівчат

     22 листопада 2019 року в спортивній залі Родниківської ЗОШ відбулися змагання з міні-футболу серед команд дівчат ЗЗСО району в рамках 27 комплексних навчально-виховних заходів з видів спорту.

     Участь у змаганнях взяли 7 команд. Учасників розділили на дві групи. Групу А очилили минулорічні чемпіони, команда с. Собківки, групу Б – команда с. Родниківки. Усі інші команди були розподілені по групам методом жеребкування. До групи А увійшли Іванівка та Паланка. Суперниками Родниківки стали команди Бабанської ЗОШ, Дубівського НВК та Текучанської філії.

    За результатами групових етапів І місце посіли команди с. Собківки та с. Родниківки, ІІ місце – с. Іванівка та с. Текуча (за показником різниці м’ячів). За командою Дубівського НВК – VII місце. Команди Паланської та Бабанської ЗОШ розіграли V, VI місце, перемогу здобули гравці Бабанської ЗОШ. Команди, які посіли І, ІІ місця перейшли до наступного етапу і грали за коловою системою з урахуванням ігор у групових етапах. За результатами ігор І місце за командою с. Собківки, ІІ – с. Іванівка, ІІІ – с. Родниківка, IVc. Текуча.

     Вітаємо переможців та дякуємо дівчатам за цікаву гру!

 « повернутися до списку новин