Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про проведення наради директорів шкіл

     22 червня 2018 року на базі агропромислового комплексу відбулася нарада для директорів шкіл, на якій  були присутні голова райдержадміністрації Є.М. Данченко, голова районної ради О.А. Супрунець.

     Начальник відділу освіти, молоді та спорту Б.Б. Бондар висвітлив питання: «Про роботу освітньої галузі у 2017/2018 навчальному році та підготовку закладів освіти до нового 2018/2019 року», вказавши на пріоритети освітньої галузі в 2018/2019 році.

    Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Л.А. Стецюк розповіла «Про закінчення 2017/2018 навчального року та аналіз державної підсумкової атестації у 9, 11 класах ЗЗСО», звернула увагу на кількість претендентів на нагородження «Золотою» та «Срібною» медалями. Наголосила, що у 2017/2018 навчальному році 4 учнів підтвердили високий рівень знань.

   Завідувач РМК І.М. Світова звернула увагу директорів на  структуру нового 2018/2019 навчального року, освітні програми ЗЗСО. Нагадала про звітування керівників навчальних закладів перед громадськістю.

    Під час висвітлення питання «Про забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у ЗЗСО» Б.Б. Бондар вказав, що Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки України, головною метою якої є створення школи, у якій буде приємно навчатися і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а формуватиме компетентності та їх застосування на практиці.

   Важливим та відповідальним етапом у сьогоденні директорів шкіл є організація якісного та змістовного відпочинку та оздоровлення учнів. Питання «Про оздоровлення та відпочинок дітей влітку – 2018» висвітлила Т.В. Печонкіна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту.

   Методист РМК О.М. Петрик звернула увагу на алгоритм документального оформлення трудових відносин працівника та роботодавця.« повернутися до списку новин