Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Міжнародний день толерантності в Бабанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

     До Міжнародного дня толерантності, який світова спільнота відзначала 16 листопада, 15 листопада у Бабанській  ЗОШ І–ІІІ ступенів організували учні учнівського самоврядування акцію «Подаруй світу посмішку».

     З самого ранку учні зустрічали усіх з добрими посмішками, щирими обіймами та теплими побажаннями гарного дня. І всім, без виключення учні дарували смайлики, як символ доброго, ввічливого, толерантного ставлення до усіх людей на планеті.

     На виховних годинах учні виготовляли квітку толерантності, брали участь у міні квесті «Знайди посмішку», вивчали правила толерантної поведінки на уроках, розбирали різні ситуації під назвою «Я - толерантний!»

     Сьогоднішній день був направлений на  поглиблення знань учнів про поняття «толерантність», розумінню толерантності як одного із найнеобхідніших принципів людського буття, вміння виявляти толерантність до думок, поглядів, поведінки інших людей, набуття навичок толерантної поведінки і вмінь висловлювати власну думку та власну позицію, розвитку комунікативної культури спілкування і взаєморозуміння, виховування почуттів поваги один до одного.« повернутися до списку новин