Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про проведення Чемпіонату Уманського району з волейболу серед жіночих команд у 2019 році

     Волейбол, один з найулюбленіших масових видів спорту в районі, займає важливе місце у розвитку фізичної культури серед різних вікових груп населення. Упродовж кількох років радують своїми іграми збірні команди сіл району на першості з волейболу.

     У березні цього року відділом освіти, молоді та спорту було організовано та проведено Чемпіонат Уманського району з волейболу серед чоловічих команд (чемпіон – команда с. Кочубіївки).

     Оскільки чемпіонат району серед чоловіків здобув широку підтримку серед гравців та вболівальників, було запропоновано провести аналогічний чемпіонат серед жінок.

     Так, 8 червня 2019 року у спортивній залі Родниківської ЗОШ відбувся І тур Чемпіонату Уманського району з волейболу серед жіночих команд 2019. Участь взяли 5 команд –  с. Родниківка, с. Собківка, с. Іванівка, с. Городецьке та с. Паланка.Змагання проводилися за коловою системою. Гравці команд продемонстрували свою майстерність, командну згуртованість, бажання до перемоги. Здобувши 4 перемоги в 4 іграх і набравши 12 очок, беззаперечним лідером туру стала команда с. Іванівки, друга за кількістю набраних очок (9 очок) – команда с. Родниківки (3 перемоги). С. Паланка та с Городецьке мають у своєму заліку по 4 очки, команда с. Собківки отримала поки що 1 очко.

      У вересні 2019 року заплановано провести ІІ тур, уже тоді будуть підведені підсумки і визначаться переможець та призери Чемпіонату. Переможець буде нагороджений кубком, учасники отримають грамоти та подарунки.« повернутися до списку новин