Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Практичний семінар учителів основ здоров'я

     25 лютого 2019 року на базі Черповодівської ЗОШ І-ІІ ступенів проведено  семінар учителів основ здоров'я на тему «Основи здоров'я» – фундамент формування в учнів здоров'язбережувальної компетентності».

     Учасників семінару зустріли привітальна група та Олійник О.В., керівник навчального закладу, які презентували роботу школи.

          Методист РМК Баранюк Т.В. ознайомила учасників семінару з особливостями впровадження навчального проекту «Вчимося жити разом» в рамках викладання предмета «Основи здоров’я».  Розповіла про  використання здоров’язберігаючих технологій навчання в освітньому процесі.

       На практичній частині семінару з учителями був проведений тренінг «Ефективне спілкування», метою якого було вдосконалення педагогічної майстерності педагогічних працівників з використання різних форм та методів навчання учнів ефективному спілкуванню.    Тренінг підготувала та провела Байдюк А.П., учитель основ здоров’я  Черповодівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

    

   

Методист РМК                                                                                     Т.В.Баранюк« повернутися до списку новин