Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Творча лабораторія педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти району

         29 січня 2019 року відбулось засідання творчої лабораторії учителів району з оформлення матеріалів на конкурс кращої серії цифрових ресурсів та педагогічну виставку.

    Підсумки участі педагогічних працівників Уманського району в обласній педагогічній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини - 2018» підвела методист РМК Баранюк Т.В., ознайомивши присутніх з наказами Управління освіти і науки від 15.05.2018 №113 «Про підсумки конкурсу на кращу серію цифрових ресурсів» та від 22.05.2018 №117 «Про підсумки проведення ХХІІІ обласної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини».

         З досвіду роботи створення мультимедійних засобів навчання, вимогами до конкурсних робіт, а також новими змінами, внесеними у Положення про конкурс на кращу серію цифрових ресурсів в 2019 році учителів ознайомила Марунич Н.В., учитель початкових класів Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка. ЇЇ виступ доповнив Рибак О.Д., інженер з обслуговування комп’ютерної техніки, який проаналізував різні формати комп’ютерних програм, у яких мають бути представлені серії цифрових ресурсів.

         З вимогами до оформлення матеріалів на педагогічну виставку «Інноваційний пошук освітян Уманщини» ознайомила методист РМК Баранюк Т.В. Як  правильно описати власний досвід роботи розповіла Мусатенко Н.В., практичний психолог Ладижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, так як її робота була відзначена Дипломом КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників ЧОР».

   

  

Методист РМК                                                         Баранюк Т.В.« повернутися до списку новин