Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

ПИШАЮСЯ ТИМ, ЩО Я – ПАТРІОТ!

      26 серпня 2019 року в смт. Бабанка відбулися масові урочисті заходи,  присвячені 28- й річниці незалежності України.

      Виховання патріотизму підростаючого покоління, особливо в такий непростий для нашої Батьківщини час,  стало основою для проведення майстер – класів під загальною  назвою «Пишаюся тим, що я -  патріот».

     Керівниками гуртків Центру ДЮТ було розроблено та підготовлено низку цікавих та пізнавальних локацій, де кожен зміг знайти собі заняття до душі.

       В цей важливий для кожного українця день діти із захопленням оздоблювали та писали  листівки- побажання Україні, в яких просили для нашої  України добробуту, процвітання, добра,  а головне -  миру. Велике захоплення в юних учасників свята викликало вирізання яскравих паперових Янголят незалежності, які разом  з листівками дітки чіпляли  на імпровізовані чарівні дерева. Допомагали їм у цьому керівники гуртків  А.Б. Грицик та Т.В.Чепіль.

       Кожен учасник свята мав нагоду долучитися до плетіння патріотичної сітки, в  результаті чого колективно було створено  великий український стяг.

     Кожен на мить відчув себе справжнім художником, розмальовуючи об*ємний український орнамент за допомогою І.В. Романчук.

         Діти із захопленням  виготовляли магніти «Патріотичний смайлик» під керівництвом В.Я. Альошкіної

         Багато нового і цікавого про квіти та трави  рідного краю дізналися всі  під час спільного  плетіння українського вінка  на чолі з І.П.Утяніною.

      Т.В.Ткачук допомагала дітям виготовити цікаву настільну патріотичну гру «Подорож Україною», а для найактивніших і сміливих діяла смуга перешкод, де хлопчики та дівчатка мали змогу перевірити свою силу, витривалість та фізичну підготовку. Допомагав їм у цьому досвідчений інструктор М.А.Линюк.

      Додали яскравих барв святі І.В.Вовнянко та Ю.В.Мамбик, які із задоволенням провели український боді–арт, розмальовуючи юних учасників святкового дійства.

         Бажаємо усім нам і нашій державі добра, миру, стабільності та процвітання!« повернутися до списку новин