Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про відзначення Дня партизанської слави в Ладижинській ЗОШ І-ІІІ ступенів

     З метою відзначення у 2018 році Дня партизанської слави в Україні у період Другої світової війни 1941-1945 рр. в Ладижинській ЗОШ І-ІІІ ст. на протязі тижня (з 17.09 по 21.09.2018) проведено ряд заходів.

     Так, між учнями 2-5 класів пройшов конкурс малюнка «Діти світу – за мир!», проведений вчителем образотворчого мистецтва Шабаліною Л.В. 21.09.18 р.

     Вчителем історії Зброй Р.Д. спільно з директором сільського краєзнавчого музею Миколайчук І.Д. 17.09.18 р. було проведено засідання круглого столу учнів 10 класу на тему: «Рух опору на території України». Учні дізналися, що рух поділявся на дві течії: радянський рух опору та національний. По закінченню засідання зроблено висновок про роль опору у Другій світовій війні. Також Рузана Дмитрівна з Інною Дмитрівною 20.09.18 р. провели урок-семінар в 9 класі на тему: «Партизанський рух під час Другої світової війни».

     У  початкових класах проведено уроки-мужності, зокрема хотілося б відзначити класного керівника 4 класу Гуру Л.М., яка на високому рівні 20.09.2018 р. провела з дітьми виховну годину, використовуючи мультимедійні засоби та підготувала цікавий і змістовний матеріал про партизанів на тему: «Подвигу жити вічно». Діти мали змогу  переглянути мультфільм «Партизанська снігурочка», під враженням якого вони досить емоційно обговорювали тему Партизанського подвигу.

     Педагог-організатор Романюк Н.С. разом з класним керівником 3 класу Мельничук Т.І. 20.09.2018 р. сприяли організації екскурсії до сільського краєзнавчого музею учнів 3 класу, під час якої діти ближче дізналися про те,  хто такі партизани, що таке партизанський рух та про земляків-партизанів. Екскурсія завершилась тим, що школярі  хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих воїнів та поклали квіти до Братської могили.

 « повернутися до списку новин