Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в закладах загальної середньої освіти Уманського району

     У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.    

     Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні. 

 

 

 

   

    З нагоди цієї дати учні Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів підготували лінійку-реквієм «А Сотня відлетіла в небеса», приурочену вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

     Метою заходу було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.

   Відкрила лінійку пам’яті заступник директора з виховної роботи Куць І. В. Вона нагадала присутнім про те, що кожен із загиблих мав свою сім'ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії та невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну, підкреслила, що з події Революції Гідності почався новий етап розвитку Незалежної України.

   

     Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» була запалена свічка, а під звуки метроному всі присутні схилили голови у хвилині мовчання. Ще довго на очах учасників заходу залишаться сльози, вони не дадуть пам’яті забути імена Героїв.

      

   Учні Дубівського НВК взяли участь в районному заході щодо вшанування Героїв Небесної Сотні.

   

   Учасники зібрання поклали вінки і лампадки до пам’ятного знака та хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх, хто загинув смертю хоробрих заради незалежності і свободи України. Серед них – і Герой Небесної Сотні з села Фурманка Уманського району Віталій Смоленський.

      У Кочержинському НВК проведено лінійку-реквієм,  приурочену  пам’яті  Небесної  Сотні  «Герої не вмирають», бібліотечний урок «Вони боролися за нас», загальношкільну лінійку «Герої не вмирають».

 « повернутися до списку новин