Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про інтегрований практичний семінар учителів фізичної культури та Захисту Вітчизни

  Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту на 2019/2020 навчальний рік 29 жовтня на базі Сушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся інтегрований практичний семінар учителів фізичної культури та Захисту Вітчизни.

  Людмила ДАЦЕНКО, директор Сушківської ЗОШ разом з учнями-екскурсоводами привітала учасників та представила заклад. Діти цікаво та змістовно презентували кожен куточок своєї школи.

  Любов КРАЦИК, заступник директора презентувала роботу вчителя фізичної культури та Захисту Вітчизни Сергія ЧЕПІЛЯ, учасники переглянули відео фрагменти уроків та роботи з національно-патріотичного виховання.

  Володимир СУШКЕТА, керівник РМО учителів фізичної культури проаналізував освітню програму з фізичної культури, звернув увагу на вклад предмета у формування ключових компетентностей.

  Учасники семінару взяли участь у квесті «До вершин досконалості». Вчителі розділились на дві команди «Адреналін» та «Червона калина». На першій зупинці квесту «Педагогічна майстерність» капітани команд Михайло ЛИНЮК та Людмила МАЛЬОВАНЕЦЬ показали знання компетентностей. На другій зупинці «Домедична допомога» учасники показали як діяти у випадку, їх дії оцінював медичний працівник. На третій зупинці «Я роблю це так…» Василь КОЛЬЧІЄНКО, вчитель фізичної культури Ладижинської ЗОШ, представив колегам цікаві моменти у грі в шашки. А Михайло ЛИНЮК, вчитель фізичної культури Оксанинської філії, розповів, як вийти зі складних ситуацій, що виникають при роботі на висоті. На останній зупиці учасники семінару виконали патріотичні пісні.

   Учасники переглянули виступ психологічного театру «Стоп кадр!», під час якого було проведено дві спортивних естафети, де команда акторів змагалась з командою вчителів фізичної культури. На фінальному етапі учасники семінару разом з акторами театру та учнями Сушківської ЗОШ виконали ритмічну зарядку.« повернутися до списку новин