Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про проведення Лідерського НОН-СТОПу в Ладижинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів «Спільно-МИР!»

        «Гуртуємось заради миру», – прозвучали слова учениці 10 класу Анастасії Гудими на зібранні засідання старшокласників у Ладижинській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

        21 вересня  2018 року  за ініціативи  учнівського самоврядування  та педагога-організатора Наталії Романюк  відбулася   зустріч учнів  закладів освіти (філій Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ступенів),  з метою налагодження взаємовідносин та творчої співпраці.

       Головна ідея заходу – це виготовлення  декоративного Дерева Щастя  до Міжнародного Дня Миру.  

      «Щоб створити гарний виріб,  не потрібно багато коштів, часом достатньо просто запастися терпінням, докласти зусиль, креативу»,– говорить учитель трудового навчання Оксана Андрух, яка допомогла  учням  втілити  ідею в життя.

      Лідерський  НОН-СТОП – це можливість  творчої самореалізації, втілення ідей,  набуття навичок комунікації. Щоб більше дізнатися про ці можливості, було запрошено  шкільного психолога  Ніну Мусатенко, яка розповіла про розвиток  і вдосконалення лідерських якостей та творчий потенціал особистості.

      Сподіваємося, що цей захід стане традиційним прикладом взаємодії у майбутньому та принесе нові творчі ідеї та цікаві зустрічі  для  учнів філій Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

         Спільно рухаймося до  розвитку школи – кластера лідерства!!!

 « повернутися до списку новин