Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про проведення наради керівників закладів загальної середньої освіти

     11 червня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти. Участь у заході взяла голова районної ради Супрунець Оксана Анатоліївна.

     Під час наради висвітлено актуальні питання, а саме:

  • Про хід роботи відпочинкових змін у пришкільних таборах влітку – 2019 року.
  • Про організацію ремонтних робіт у закладах освіти та зміцнення матеріально-технічного забезпечення.  
  • Про інноваційні виміри розвитку закладу освіти в рамках Концепції нового освітнього простору.

     З першого питання виступили: Качанова Л.П., начальник Уманського міськрайонного управління ГУ ДПСС у Черкаській області, яка звернула увагу на усунення недоліків, виявлених під час спільного об’їзду закладів освіти щодо підготовки до роботи в літній період, продовжила висвітлення питання Печонкіна Т.В., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, яка проаналізувала відсоток охоплення учнів літнім оздоровленням. Досвідом роботи щодо організації літнього оздоровлення поділилася Косаринська Н.О., директор Дубівського НВК І-ІІІ ступенів, яка звернула увагу на те, що до закладу освіти здійснюється підвіз дітей із шести населених пунктів, наголосила на тісній співпраці із спонсорами та меценатами в організації літнього оздоровлення.

     З другого питання виступила Стецюк Л.А., головний спеціаліст   відділу освіти, молоді та спорту, яка розповіла про організацію ремонтних робіт у закладах освіти та зміцнення матеріально-технічного забезпечення. Про підготовку до нового навчального року та зміцнення матеріально-технічного забезпечення   розповіла Кузьменко Л.І., директор Косенівського НВК І-ІІІ ступенів.

      Про інноваційні виміри розвитку закладу освіти в рамках Концепції нового освітнього простору розповіла Слупіцька О.І., директор Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка, у своєму виступі вона наголосила на результативність роботи закладу та участь в новому освітньому проекті «Відкриваємо  Україну».« повернутися до списку новин