Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

ВІдкриття онлайн табору "Креативне літо!".

   Літо – це не лише гарна пора року, – це насамперед, час канікул, відпочинку та цікавого, змістовного дозвілля.

   Центр дитячої та юнацької творчості  запрошує всіх бажаючих  відвідати літній онлайн табір «Креативне літо 2020».

   У нашому таборі на тебе  щодня   чекають:

  • Ранковий спорт із тренером
  • Цікаві та сучасні  майстер-класи;
  • Креативна хореографія;
  • Тематичні творчі завдання;
  • Щотижневі челенджі;
  • Віртуальні подорожі;

    Для можливості працювати дистанційно та  взаємодії учасників табору створено групу в  мережі фейсбук www.facebook.com/groups/306568037061711/, до якої зможуть долучитися вихованці  центру дитячої та юнацької творчості та усі бажаючі.

   Робота табору триватиме три тижні з 03.08  по 21.08  кожен з яких буде присвячено певній тематиці. В рамках цих тижнів заплановано цікаві творчі дні. Щодня будуть оновлюватися дописи, з’являтися нові креативні майстер-класи та проходитимуть щотижневі челенджі, тому очікуємо на вашу активну участь і зворотній зв’язок.

  Он-лайн табір «Креативне літо - 2020» –  це унікальна нагода незабутньо провести  час, познайомитися з однолітками,  дізнатися багато різної,  пізнавальної інформації, власноруч створити  цікаві речі та відкрити для себе нові горизонти.

   На найактивніших  учасників чекатимуть сюрпризи – дипломи, корисні подарунки та головний приз безкоштовна подорож з однокласниками в с. Полянецьке «Лялькова хата» та с. Пугачівка «Чарівна ниточка».« повернутися до списку новин