Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про проведення засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту

      23 листопада 2018 року відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА, яке провів начальник  Борис Бондар. Участь у засіданні колегії взяла голова районної ради Оксана Супрунець.

   

     На порядку денному засідання  колегії розглянуто наступні питання:

1.  Про хід виконання «Районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді на 2016-2020 роки».

2.  Про виконання рішень колегії протокол № 5/2 від 25.08.2016 року «Про дотримання санітарно-гігієнічних вимог у навчальних закладах району».

     Про хід виконання «Районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді на 2016-2020 роки» доповіла головний спеціаліст  Тетяна Печонкіна. Вона відзначила, що працівниками відділу освіти, молоді та спорту, педагогічними колективами освітніх закладів організовано належну підготовку щодо змістовного та якісного відпочинку дітей та учнівської молоді влітку 2018 року. Розповіла про кількість дітей, які були охоплені відпочинковою зміною та оздоровленням влітку 2018 року.

     Також розглянуто питання виконання рішення колегії відділу освіти «Про дотримання санітарно-гігієнічних вимог у навчальних закладах району», яке озвучила головний спеціаліст Людмила Стецюк.

       Керівники закладів освіти взяли до уваги  пропозиції, дані комісією щодо готовності закладів освіти району до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

    Начальник відділу Борис Бондар підвів підсумки засідання колегії. Члени колегії ухвалили рішення, озвучених питань.« повернутися до списку новин