Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Фестиваль-конкурс “Таланти твої, освітянська родино!”

     Уманщина повниться талантами. Це в повній мірі показали освітяни Уманського району на фестивалі-конкурсі “Таланти твої, освітянська родино!”, що проходив 30 березня у Родниківській загальноосвітній школі I-III ступенів. Глядачі були зачаровані граційністю хореографічних композицій та сценічними образами, мелодійними звуками інструментальних композицій, українських пісень та віршів, жартами гуморесок.

      Чарівні мелодії гітарних акордів подарував глядачам учитель музичного мистецтва Сушківської ЗОШ Богдан Леонідович Лободюк. Весь зал був просто в захопленні від прекрасного голосу виховательки Оксанинського закладу дошкільної освіти Яни Ігорівни Буки, яка виконала пісню ”Родина”. Як завжди, гуморески у виконанні Петра Климентійовича Савченка визвали бурхливі оплески. Піснею ”Квітка-душа” зачарувала глядачів Тетяна Олегівна Хлівна з Берестівецької ЗОШ.  Оригінальністю, артистизмом та енергійністю  захопив присутніх танцювальний колектив Ятранівського ЗДО ”Росинка”. Про сучасні інформаційні технології  глядачі дізналися з гумористичної сценки ”Мама за комп’ютером” у постановці вчителів Колодистенської ЗОШ. Багато ще чудових номерів подарували присутнім талановиті вчителі Уманщини. Усі виступали дуже гарно, однак, певно, хвилювання завадило учасникам розкритися в повній мірі. Це вплинуло на рішення журі. Перше місце на фестивалі-конкурсі “Таланти твої, освітянська родино!” у 2018 році здобули:

 1. Лободюк Богдан Леонідович, учитель музичного мистецтва Сушківської ЗОШ I-III ступенів за інструментальну композицію Джо Дассена “Здравствуй”.
 2. Семерчук Наталія Олексіївна, учитель української мови і літератури Сушківської ЗОШ I-III ступенів за виконання уривку з роману Ліни Костенко “Маруся Чурай” “Весна і смерть і світле воскресіння”.
 3. Савченко Петро Климентійович з Родниківської загальноосвітньої школи за виконання гуморесок.
 1. Суханова Ольга Сергіївна, вчитель музичного мистецтва та художньої культури Дубівського навчально-виховного комплексу за виконання пісні «Мама і тато».
 2. Бука Яна Ігорівна, вихователь Оксанинського закладу дошкільної освіти за виконання пісні “Родина”.
 3. Хлівна Тетяна Олегівна, педагог-організатор Берестівецької ЗОШ I-III ступенів за виконання пісні «Квітка-душа».
 4. Тріо “Мальви” Полянецької ЗОШ I-III ступенів за виконання пісні «Вишиванка».
 5. Ятранівський заклад дошкільної освіти “Росинка” за танець-флешмоб «Ми діти твої, Україно».
 6. Сімейний дует Антонівського навчально-виховного комплексу у складі Роєнка Володимира Григоровича та Роєнко Антоніни Анатоліївни за виконання пісні ”Засумую я”.
 7. Учителі Колодистенської ЗОШ I-III ступенів за гумористичну сценку «Мама за комп’ютером».

 

Друге місце:

 1. Поплавська Анастасія Вікторівна, учитель Ятранівської ЗОШ I-III ступенів за виконання пісні “Материнська любов”.
 2. Черненко Марія Яківна, учитель-логопед Родниківської ЗОШ I-III ступенів за виконання пісні «Черемшина».
 3. Ансамбль “Колорит” Юрківського НВК ступенів за виконання української народної пісні “Козачка”.
 4. Дученко Аліна Сергіївна, учитель Ладижинської ЗОШ  I-III ступенів за виконання пісні ”Музика рідного дому”.
 5. Ансамбль “Освітяночка” Полянецької ЗОШ I-III ступенів за виконання пісні “Гуцулка Ксеня”.
 6. Герасимчук Михайло Федорович, учитель Краснопільського навчально-виховного комплексу за виконання пісні ”Моя земля”.
 7. Тріо вчителів  Черповодівської ЗОШ I-II ступенів у складі Кольчієнка Олександра Васильовича, Ільніцької Надії Анатоліївни та Ільніцької Владислави Ігорівни за виконання пісні ”Пшеничне перевесло”.

 

Третє місце:

 1. Дует «Перлина» Юрківського НВК у складі Музики Анни Андріївни – учителя музичного мистецтва та Дяченко Людмили Миколаївни – педагога-організатора за виконання української народної пісні “Ой піду я на долину” (a-cappella).
 2. Учителі Ладижинської ЗОШ I-III ступенів – Мусатенко Ніна Валентинівна, Сісецька Любов Григорівна та Мусатенко Лариса Миколаївна за виконання пісні “Гей, даваймо граймо”.
 3. Черниш Ольга Вікторівна, учитель української мови та літератури Городецької ЗОШ I-III ступенів за виконання вірша Ліни Костенко “Доля”.
 4. Лебідь Альона Ігорівна, учитель музики Городецької ЗОШ I-III ступенів за виконання пісні ”Це моя Україна”.
 5.  Макаренко Світлана Михайлівна, учитель Черповодівської ЗОШ I-II ступенів за виконання пісні ”Річка-печаль”. 

 « повернутися до списку новин