Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Інтегрований семінар – практикум для вчителів географії та хімії

      7 грудня  2018 року на базі Шаринського НВК відбувся інтегрований  семінар-практикум для вчителів географії та хімії з теми «Формування критичного мислення на уроках географії та хімії». Зустріли учасників семінару привітальна група та директор навчального закладу К.М.Кравчук.

     Клавдія Миколаївна презентувала навчальний заклад та досвід роботи вчителів хімії Козак К.О., географії  Бортіченко Л.П.

     Учасники семінару відвідали  урок з хімії в 11класі на тему  «Кам’яне вугілля, продукти його переробки»» (вчитель хімії К.О. Козак).  Л.П.Бортніченко, вчитель географії, провела з учителями  цікавий майстер клас «Вправи на розвиток критичного мислення». Досвідом роботи з формування критичного мислення на уроках хімії  поділилася  вчитель хімії Текучанської зош І-ІІІ ступенів Гром В.В.

     Для оволодіння технологією розвитку критичного мислення замало лише ознайомитися з нею в методичній літературі. Аби отримати необхідні практичні уміння, бажано пройти спеціальні тренінгові навчання – спробувати змоделювати заняття з розвитку критичного мислення з використанням конкретних методів, прийомів тощо, акцентувала увагу Л.В. Курган , методист РМК.

     В ході роботи семінару вчителі географії Старобабанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів О.А.Музика, Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів М.В.Скуратівська, Черповодівської ЗОШ І-ІІ ступенів Н.П.Кольба,  Доброводівського НВК О.В.Паламарчук, Дубівського НВК Р.В. Багінський,  Краснопільського НВК Л.Я.Костюк,  Гереженівської філії О.В.Сніцар презентували туристичні шляхи свого села.« повернутися до списку новин