Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Фінальні змагання XXV обласної Спартакіади

30 листопада 2019 року в спортиній залі Уманського національного університету садівництва відбулися фінальні змагання з тенісу настільного серед юнаків та дівчат за програмою ХХV обласної Спартакіади серед школярів ЗЗСО області.

У змаганнях взяли участь 12 команд області: м. Умань, м. Сміла, Уманський, Чорнобаївський, Христинівський, Тальнівський, Маньківський, Жашківський, Звенигородський, Монастирищенський, Корсунь-Шевченківський райони та Михайлівська ОТГ. Наша команда у складі 4 учасників (Чорний Ростислав, Дяченко Денис, Сушкета Вікторія – учні Іванівської ЗОШ та Аркуша Альона – учениця Собківського НВК) гідно представила район.

В особистих змаганнях Аркуша Альона посіла ІІІ місце, Сушкета Вікторія – IV місце серед дівчат; Чорний Ростислав – ІХ місце, Дяченко Денис – ХVIII місце.

Підсумовуючи результати серед юнаків та дівчат, у командному заліку  команда Уманського району посіла ІІІ місце.

Переможці в особистих змаганнях були нагороджені грамотами та медалями, а команди – призери – кубками.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших спортивних досягнень!