Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про змагання з волейболу серед дівчат

7 грудня 2019 року відбулись змагання з волейболу серед дівчат в рамках 27 комплексних навчально-виховних заходів з видів спорту серед школярів ЗЗСО Уманського району.

8 команд з сіл району (с. Дубова, с. Іванівка, с. Родниківка, с. Оксанина, с. Косенівка, с. Ладижинка, с. Городецьке та с. Паланка) зустрілись в спортивній залі Родниківської ЗОШ.

Команди розподілили на дві групи, які очолили лідери сезону 2018-2019 н.р. – команди Дубівського НВК та Іванівської ЗОШ. Решту команд розподілили методом жеребкування. Таким чином склад груп наступний. Група А: Дубівський НВК, Оксанинська філія Бабанської ЗОШ, Ладижинська ЗОШ, Косенівський НВК. Група Б: Іванівська ЗОШ, Паланська ЗОШ, Городецька ЗОШ та Родниківська ЗОШ.

Змагання в групах відбувалися по колу. Лідерам групових змагань стали команди сіл Дубова та Паланка. Волейболістки с. Ладижинки та с. Іванівка посіли другі місця в групах і змагались за ІІІ-ІV місця. Переможцем цієї зустрічі стали учні Іванівської ЗОШ, вони і посіли ІІІ місце у підсумку.

В результаті напруженої боротьби між лідерами турніру, Паланською ЗОШ та Дубівським НВК, визначено чемпіона. Ним стала команда с. Паланки. Дівчата з с.Дубова посіли почесне ІІ місце.

Команду-чемпіона та команди-призери було нагороджено грамотами та цінними подарунками, гращих гравців турніру відзначено грамотами. Ними стали Суворікова Рімма (Іванівська ЗОШ), Пашаєва Дарина (Дубівський НВК) та Гончаренко Тетяна (Паланська ЗОШ).

Дякуємо дівчатам за цікаву гру та бажаємо подальших спортивних перемог!