Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

ПРО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ТА ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ОДНОСЕЛЬЧАН, ЯКІ ЗАГИНУЛИ, БОРОНЯЧИ УКРАЇНУ

     6 грудня, в Україні відзначають День Збройних сил. Саме в цей день 1991 року був прийнятий Закон «Про Збройні сили України». А День Збройних сил України був установлений постановою Верховної Ради України в 1993 році.

     Доблесть і честь солдатів і офіцерів – в цьому справжня сила будь-якої армії. Саме вони – українські воїни, віддані до останнього присязі, є обличчям нової української армії з її незнищенним духом мужності, пам’яттю про героїчне минуле та орієнтацією на майбутнє.

     У цей день  у Родниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів вшановано пам’ять, загиблого воїна АТО, Анатолія Поліщука покладанням квітів до його могили.

   

     У  Полянецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ряд заходів, а саме: години спілкування «Вони на варті Миру», під час яких діти познайомилися із героями АТО України та рідного краю. Ушкільній бібліотеці організовано виставку  «Герої Східного фронту». Проведено акцію «Привітай солдата». Діти написали листи, виготовили обереги, намалювали малюнки і відправили привітання зі святом в зону проведення бойових дій. Для юнаків  9-11 класів вчителем «Захисту Вітчизни» (Шмалюх С.С) проведено військово-спортивні змагання  «Найсильніший учень школи». Переможці змагання нагороджені дипломами І,ІІ,ІІІ ступенів.

   

   

     У Черповодівській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено спортивні змагання та естафету. Вшановано  пам’ять про односельчанина Цуркана Василя Андрійовича, який загинув, боронячи Україну.

   

     У Берестівецькій ЗОШ І-ІІ ступенів організовано покладання квітів до пам’ятника  односельчанина, який загинув в зоні АТО, Ніженського Василя Петровича.

   

     У Бабанській загальноосвітній школі  проведено лінійку-реквієм «Життя – мов спалах» та виховний захід «Герої не вмирають», присвячені вшануванню пам’яті героїв АТО, які  полягли, захищаючи цілісність і незалежність України.

   

    У  Косенівському НВК відзначили День Збройних сил України. Учні 1-4 класів відвідали шкільний військовий музей, де проведено тематичну екскурсію, п’ятикласники зустрілися з мамою Віталія Звездогляда, військового ЗСУ, полеглого в Донецькій області у 2017 році.

     Учні 6-11 класів взяли участь у виховному заході «Уклін всім, хто край  свій боронить» «Уклін всім, хто край свій боронить» , на якому була присутня Звездогляд Т.І.

    Старшокласники поклали квіти до меморіальної дошки Звездогляду В.В. та пам’ятника герою в центрі села.

   

   

     6 грудня  в селі Шарин відкрито Алею пам´яті,  загиблим жителям Уманщини, які віддали своє життя за мир в Україні та проведено роз’яснювально-інформаційну роботу щодо відзначення свята з вихованцями школи.

     Участь у відкритті взяли рідні та близькі загиблих, побратими, волонтери, голова районної ради Оксана Супрунець, сільський голова Зінаїда Мельник, колектив Шаринського НВК.

   Завершилося відкриття  Алеї  пам´яті покладанням квітів та освяченням знаку загиблим учасникам АТО.

   

   

 « повернутися до списку новин