Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

90-річний ювілей Берестівецької школи

       16 червня у дворі Берестівецької загальноосвітньої школи I-II ступенів зібралося багато гостей. Звучить музика. Сяють посмішки на обличчях присутніх.

     Цей день особливий для берестівецьких вчителів та учнів. Для тих, хто у просторих класах пізнавав загадки Всесвіту, знайомився з літературними героями та тригонометричними функціями. Для тих, хто сіяв розумне, добре й вічне у дитячих душах. Усі зібралися, щоб відсвяткувати 90-річний ювілей рідної школи. Ювілей школи – це не тільки історична віха, а мов би кордон, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя, свій педагогічний талант рідній школі і уточнити плани на майбутнє.

       Гортаючи сторінки електронного сімейного шкільного альбому присутні згадали історичні віхи школи, її директорів.

       З вітальним словом до гостей звернувся талановитий педагог, справжній керівник, який уже понад 40 років віддає всього себе вихованню підростаючого покоління – директор Берестівецької загальноосвітньої школи Олександр Петрович Омельченко.

       Присутні із вдячністю згадали вчителів-ветеранів, які закладали і формували традиції школи, чиї здібності і професіоналізм були направлені на навчання та виховання цілих поколінь берестівчан. Від ветеранів педагогічної ниви до присутніх звернулася Ганна Миколаївна Ревенко.

       Директор Дмитрушківської загальноосвітньої школи Мовчан Ніна Іванівна розпочинала свою педагогічну діяльність у Берестівецькій школі. Вона звернулася зі словами вдячності до Олександра Петровича Омельченка і всього педагогічного колективу Берестівецької школи, який дав їх путівку у життя.

       З великою гордістю присутні згадали випускників Берестівецької школи, які стали відомими людьми не лише в Україні, а й в усьому світі. Серед них – доктор медичних наук Іван Данилович Барченко, колишній заступник міністра промислової політики України Василь Іванович Яременко, видатний науковець, доктор медичних наук Гнат Петрович Сарніцький та багатьох інших.

       Випускник Берестівецької школи Василь Іванович Чекаленко будує Європу у селі Берестівець. Рівні дороги, гарне освітлення вулиць, парк відпочинку “Вікторія” з фонтанами та ставками, будинок культури з інноваційним повітряним опаленням – усе це для жителів села. Не забуває Василь Іванович і про рідну школу. Як подарунок до ювілею Берестівецькій школі від сім’ї Чекаленків було вручено сертифікат на 30 тисяч гривень.

       Розташовані на території парку тополі мають символічне значення і є свідками багатовікової історії села та парку. У дарунок відданому випускникові школи – Василю Івановичу Чекаленку прозвучала пісня ”Тополя”.

       Не забуває школа своїх вихованців. Привітати рідну школу з ювілеєм зібралися випускники 1961, 1966 та 1978 років.

       У теплій святковій обстановці свідоцтва про закінчення Берестівецької загальноосвітньої школи I-II ступенів випускникам 2018 року вручав голова Черкаської обласної ради Олександр Іванович Вельбівець.

            Голова Черкаської обласної ради вручив педагогам заслужені нагороди.

       Веселу та чудову казку ”Колобок” приготували для присутніх учасники драматичного та лялькового театру.

       Для всіх матерів та для рідної школи прозвучала пісня ”Материнська любов” у виконанні Тетяни Олегівни Хмільної.

       Бурхливими оплесками глядачі зустрічали виступи студентів мистецького факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – народного аматорського колективу ”Софія”.

       Свою пісню гостям свята подарував ансамбль ”Світограй”.

        До привітань школи іменинниці долучились – начальник відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації Борис Борисович Бондар і голова Паланської об’єднаної територіальної громади Петро Федорович Кучеренко. Вони подарували Берестівецькій школі сучасний ноутбук.

      Як завжди граційними і неповторними були учасники зразкового акробатичного колективу ”Весела дітвора” Старобабанівської загальноосвітньої школи, які подарували глядачам свої прекрасні виступи.

         Ось і закінчилось свято. Перегорнута остання сторінка електронного сімейного шкільного альбому. А далі – будуємо нові плани і рухаємося до нових злетів у рамках нової української школи європейського зразка.« повернутися до списку новин