Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Урок-тренінг «Збереження репродуктивного здоров’я у підлітків дівчат»

    30 січня 2019 року в рамках проекту «Покоління небайдужих – наше покоління, друже!», який проходить в Ладижинській ЗОШ І-ІІІ ст. практичним психологом Мусатенко Ніною та педагогом-організатором Романюк Наталією було проведено урок-тренінг «Збереження репродуктивного здоровя у підлітків дівчат», в якому взяли участь учениці 9-11 класів. Завданням даного заходу було надання інформації щодо збереження репродуктивного здоров’я.

      Під час уроку-тренінгу присутні мали можливість ознайомитися з основними поняттями про здоров’я, відповідального ставлення до його збереження та планування сім’ї й зміцнення репродуктивного здоров’я. Також підлітки змогли актуалізувати знання про статеву систему людини, та отримати нові,  щодо особистої гігієни, профілактики небажаної вагітності у дівчат – підлітків. Дізналися про ризики інфікування ВІЛ (СНІД), ІПСШ, шляхи передачі та способи попередження інфікування. Обговорили питання безпечної сексуальної поведінки.

     На круглому столі було проведено діалог з означеної проблеми, який дозволив учасникам заходу зробити висновок про ефективність тренінгової роботи у формуванні здорового способу життя підлітків та збереження їх репродуктивного здоров’я. Учні із цікавістю слухали та брали активну участь у обговоренні даної проблеми.« повернутися до списку новин