Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

До Міжнародного дня захисту дітей на Уманщині відбулося районне свято дитинства

     Уже стало доброю традицією 1 червня в районі відзначати Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Цього року дійство відбувалося на подвір’ї Полянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, де зібралося понад 250 дітей з освітніх закладів району. В першу чергу на захід були запрошені діти пільгових категорій, а саме діти-інваліди, діти, батьки яких беруть участь в АТО, діти-переселенці, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування. 

     У дійстві взяли участь: голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Борис Бондар, сільський голова Володимир Коритник.

     Очільники району звернулися до дітей з вітальним словом. У своїх виступах вони наголосили, що саме в дітях продовження роду людського й здійснення мрій та сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. 

     Після вітальних слів, діти та дорослі мали змогу переглянути концертну програму, підготовлену вихованцями Центру дитячої та юнацької творчості, учнями Полянецької, Городницької, Сушківської, Паланської, Колодистенської шкіл.

     Продовженням свята стала музично-розважальна програма «Піратські розваги», у ході якої на всіх присутніх чекало шоу мильних бульбашок, майстер-клас від туристичного гуртка «Екстрим», салон боді-арту, фотозони та солодощі.

     Сподіваємося, що кожна дитина у нашій державі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих і, тільки тоді,  ми зможемо відчути смак справжнього щастя!« повернутися до списку новин